taraftarium24, futbol cafe, canlı maç izle, tivibu spor izle ,lig tv jet,bein sports izle, justin tv izle, bedava ligtv izle, netspor, sitemizde düznyanın bir çok liginde canlı oynanan maçları takip edebilirsiniz.Sitemiz hakkındaki görüş ve düşüncelerinizi bizimle iletişime geçerek iletebilirsiniz.En geç 5 iş günü içerisinde dönüş sağlanacaktır.

anasayfa
bein sports izle
Bixspor
TARAFTARIUM24
LIG TV JET İZLE
TRGOOL
CANLI MAÇ IZLE
Bylig
netspor10
DNS AYARI
iletisim

resim

resim

telif haklari dmca

Digiturk kuruluşuna ait şifreli kanalların (Lig tv, Ligtv2 vs.) canlı yayınları verilmez, bu konuda talepte bulunmayınız. Lig tv ‘yi online izlemek isterseniz DIGITURKPLAY sitesine üye olabilirsiniz. Trgool online canlı maç izleme sitesidir. İddaa programında bulunan maçları yayınlar. sitemiz canlı yayınları paylaşım alt yapısını sağlayan freedocast, vshare, justin tv ve ustream tv sitelerinden alıntı yapmaktadır. Bu sitelerde yapılan ve sitemizde paylaşılan içeriklerin sorumlusu, adı geçen sitelerde paylaşımı yapan şahıslardır. Ligkolik1.net kendi sunucuları üzerinden canlı yayın paylaşımında bulunmamaktadır. Yayıncı sitelerden alıntı yapılarak paylaşılan yayınlarla ilgili herhangi bir ücret talebinde bulunmaz. Digiturk platformuna ait Lig tv kanalında yayınlanan Turkcell Süperlig maçları, Trt alt yapısı ile radyo yayını olarak sunulmaktadır.

 TELİF HAKLARININ İHLAL EDİLDİĞİNİ ÖNE SÜREN KURULUŞLAR ligkolik1@gmail.com ADRESİNE GÖNDERECEKLERİ KURUMSAL E-POSTALAR YOLUYLA, İLGİLİ İÇERİĞİN PAYLAŞIMININ DURDURULMASI KONUSUNDA TALEPTE BULUNABİLİRLER.


1 hafta içerisinde şikayet konusu olan içeriğin paylaşımı durdurulur.

 Bildirimde bulunmak için ligkolik1@gmail.com adresinden bizimle iletişim kurabilirsiniz.

 Contact Mail for DMCA Notification: ligkolik1@gmail.com

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Copyright © 2015 Kesintisiz mac izleme platformu. - Tüm hakları saklıdır

trgool taraftarium24 lig tv jet